Haberler

Haberler

OSB'LERDE YALIN ÜRETİME DÖNÜŞÜM
06 Ekim 201928
Merzifon Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünün hazırlamış olduğu ve OKA tarafından desteklenen '' OSB'lerde yalın üretime dönüşüm'' Projesi. Amasya Sanayi ve Teknoloji il Müdürlüğü , Merzifon Organize Sanayi Bölgesi, Suluova Organize Sanayi Bölgesi, Amasya Organize Sanayi Bölgesinin ortak girişimleriyle yapılan projenin 1. Etabı Suluova'da 2. Etabı Amasya'da yapıldı. Bu proje ile, üretimin sadeleştirilmesi, verimin artırılması, sanayicilerimizin üretim aşamasında kaliteli ürün elde etmesi ve ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamak hedeflenmektedir. Proje , 3-4 ekimde Merzifon Organize Sanayi Bölgesi DOVİ Mobilya ev sahipliğinde yapılan eğitimle tamamlandı.
MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI
25 Haziran 2019162
Merzifon Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Valimiz Dr. Osman Varol başkanlığında Merzifon OSB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Valimizin yanı sıra müteşebbis heyet üyeleri olan Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Amasya İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Faruk Aykutlu, Bölge Müdürü Hasbi Altuntaş, Yönetim Kurulu üyeleri İsa Gür, Aziz Taşkın ve Müteşebbis heyet üyeleri katıldı. Amasya Merzifon Organize Sanayi Bölgesi 1. etap ilave alanında bulunan boş parseller için yapılan müracatların değerlendirildiği toplantıda 11 adet firmaya arsa tahsisi yapıldı Merzifon OSB Enerji Nakil Hattı’nın (ENH) Yeni yapılan Merzifon (TM) Trafo Merkezine irtibatlandırma yapım işinin, Gündemdeki konuların değerlendirildiği ve Merzifon OSB ile ilgili gelişmelerin masaya yatırıldığı toplantıda atılacak adımlar ve icraatlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Valimiz toplantıya katılan protokol ve müteşebbis heyeti üyelerine teşekkür ederek alınan kararların hayırlı olmasını diledi.
TEMEL ATMA TÖRENİ
19 Mart 2019383
Merzifon OSB’de 4,5 Milyon TL yatırım ile açılacak iki fabrikanın temel atma töreni, Bakan Mustafa Varank ve Valimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

13 Mart 2019291
MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI
25 Ocak 2019346
Merzifon Organize Sanayi Bölgesi 2019 yılı ilk Müteşebbis Heyeti toplantısı Valimiz Dr. Osman Varol başkanlığında Merzifon OSB Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi. Toplantıya Valimizin yanı sıra Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Amasya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Faruk Aykutlu, Merzifon OSB Müdürü Hasbi Altuntaş , yönetim kurulu ve Müteşebbis heyet üyeleri katıldı. Gündemdeki konuların değerlendirildiği ve Merzifon OSB ile ilgili gelişmelerin masaya yatırıldığı toplantıda atılacak adımlar ve icraatlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Yatırım Teşvikleri ve Yatırım Teşvik Sistemi Bilgilendirme Toplantısı
27 Kasım 2018417
Bölgemiz koordinatörlüğünde Bölgemiz toplantı salonunda Sanayicilerimize yönelik Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi Yetkilileri tarafından Yatırım Teşvikleri ve Yatırım Teşvik Sistemi Bilgilendirme Toplantısı yapılmıştır.

22 Ekim 2018454
VALİMİZ DR. OSMAN VAROL, MERZİFON OSB’DE YATIRIMCILAR İÇİN YENİ TAHSİS EDİLEN ALANDA YAPILAN ALTYAPI ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI
14 Ağustos 2018615
Merzifon OSB’ye Yapılacak Yatırımların ve Projelerin Değerlendirildiği Müteşebbis Heyeti Toplantısı Gerçekleştirildi
Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading