Haberler

Haberler

TEMEL ATMA TÖRENİ
19 Mart 201979
Merzifon OSB’de 4,5 Milyon TL yatırım ile açılacak iki fabrikanın temel atma töreni, Bakan Mustafa Varank ve Valimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

13 Mart 201961
MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI
25 Ocak 2019113
Merzifon Organize Sanayi Bölgesi 2019 yılı ilk Müteşebbis Heyeti toplantısı Valimiz Dr. Osman Varol başkanlığında Merzifon OSB Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi. Toplantıya Valimizin yanı sıra Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Amasya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Faruk Aykutlu, Merzifon OSB Müdürü Hasbi Altuntaş , yönetim kurulu ve Müteşebbis heyet üyeleri katıldı. Gündemdeki konuların değerlendirildiği ve Merzifon OSB ile ilgili gelişmelerin masaya yatırıldığı toplantıda atılacak adımlar ve icraatlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Yatırım Teşvikleri ve Yatırım Teşvik Sistemi Bilgilendirme Toplantısı
27 Kasım 2018161
Bölgemiz koordinatörlüğünde Bölgemiz toplantı salonunda Sanayicilerimize yönelik Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi Yetkilileri tarafından Yatırım Teşvikleri ve Yatırım Teşvik Sistemi Bilgilendirme Toplantısı yapılmıştır.

22 Ekim 2018214
VALİMİZ DR. OSMAN VAROL, MERZİFON OSB’DE YATIRIMCILAR İÇİN YENİ TAHSİS EDİLEN ALANDA YAPILAN ALTYAPI ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI
14 Ağustos 2018353
Merzifon OSB’ye Yapılacak Yatırımların ve Projelerin Değerlendirildiği Müteşebbis Heyeti Toplantısı Gerçekleştirildi
KONGRE
26 Nisan 2018384
Ülkemizde ve dünyada hızla gelişen akıllı sayaç ve akıllı şebeke teknolojilerin tanıtılması, değerlendirilmesi ve bu alanda bundan sonra yapılacak çalışmalar için bir projeksiyon oluşturulması amacıyla ; elektrik , su , gaz , sayaçları imalatçı ve ithalatçı firmaları ,şebeke operatörleri ,sistem entegre uzmanları ,yazılım , donanım , veri güvenliği firmaları ve GSM operatörlerinin yanı sıra düzenleyici kurumlar olarak da Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu sistemi kullanan elektrik ve gaz dağıtım Şirketleri ve su dağıtım Şirketleri ve su idarelerinin yetkilerini katılımlarıyla Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ,Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ' nın himayelerinde '' 6. Uluslar arası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler Kongre ve Fuarı'' na katılan Merzifon OSB Müdürümüz Hasbi ALTUNTAŞ ve Arıtma tesisi sorumlumuz Yusuf ÖZYÜREK ,Baylan su sayaçları ile OSB içinde takılan su sayaçları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
PTT
07 Mart 2018465
Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading