MEYDİP ARSA TAHSİSİ NASIL YAPILIR?

MEYDİP ARSA TAHSİSİ NASIL YAPILIR?

05 Kasım 20211490
MEYDİP ARSA TAHSİSİ NASIL YAPILIR?

    T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından OSB’lerde Arsa Tahsis ve diğer konularda kullanmak üzere MEYDİP sistemini hayata geçirildi. MEYDİP üzerinden nasıl arsa tahsis talebi yapacağınızı bu sunumda anlatmaya çalıştık, sunumda ki adımları takip ederek arsa tahsis başvurusunda bulunabilirsiniz.

    Arsa tahsisinde bulunmadan önce E-İMZA edinmeyi unutmayın, Bir E-İMZA yoksa PTT şubelerinden E-İMZA şubelerinden E-İMZA satın almayın.

     Başvuruları, makine, elektrik, elektronik, imalat ve tamamlayıcı sektörler sektörlerde yer alan Gerçek Şahıs İşletmeleri, ve Tüzel Kişilikler Yetkili kişilerin E-İMZA’sı ile gerçekleştirebilirler.

      Başvuru yapmadan önce Bölgemizden Bilgi almalısınız.

      Aşağıda ki evrakları tamamlayarak, PDF olarak  dijital hallerini aşağıda ki sunumda anlatıldığı üzere son adımda MEYDİP üzerinden sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bu sebeple aşağıda ki evrakların PDF hallerini bilgisayarınızda hazır bulundurunuz.

  • Güncel Vergi Levhası Fotokopisi
  • Güncel Oda kayıt belgesi (Faaliyet Belgesi)
  • Şirketler için imza sirküsü, Şahıslar için İmza Beyannamesi
  • Şirketler İçin İmza sirküsünde bulunan kişilere ait kişilere ait kişilere ait kimlik fotokopileri
  • Ödeme Dekontları

Yukarıda ki evraklarınızın teslimi sonrası gerekli kontroller tamamlanacak, Arsa tahsis sözleşmesi ve Yatırım Taahhütnamesi için tarafınıza gün verilecektir. (Eksik ödeme olması halinde arsa tahsisi yapılamamaktadır)

MEYDİP Sistemine erişim için tıklayınız .

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading